Košík (0) 0,00 €

Ako objednať

1. Objednáte si čerstvé mäso a výrobky

Prostredníctvom objednávkového systému si vytvoríte objednávku. Našou prioritou je dodať vám mäso vo vysokej kvalite a čerstvosti podľa vašich predstáv. Predaj mäsa robíme výhradne na objednávky vopred, aby sme pre vás mohli zaručiť čerstvosť mäsa a mäsových výrobkov. Objednávky mäsa uzatvárame vždy deň pred dňom predaja o 18:00 hod. Objednávky výrobkov uzatvárame týždeň pred rozrábkou, aby sme mohli zabezpečiť čerstvé výrobky v dostatočnom množstve. Objednávka sa stáva záväznou v momente, keď vám ju potvrdíme e-mailom, prípadne telefonicky.

Pri objednávkach cez web Záhorácké hovjadzí si vždy objednávate z najbližšej rozrábky podľa harmonogramu predaja.

2. Naši mäsiari pre vás všetko pripravia

Po spracovaní vašich objednávok zadáme požiadavku našim mäsiarom, ktorí pre vás pripravia požadované množstvo čerstvého mäsa a mäsových výrobkov. Mäso balíme do fólií v deň rozrábky tak, aby bolo pre vás už podvečer pripravené na prevzatie. Výroba výrobkov si vyžaduje istý čas, takže na spracovanie vašich objednávok potrebujeme až 7 dní.

3. Prevezmete si objednávku

Prevzatie objednávok je v súčasnosti potrebné osobne v Plaveckom Podhradí. Objednávku si môžete prevziať v ohlásených dňoch predaja, ktoré nájdete v harmonograme predaja. Vaše mäso bude zabalené štandardne vo fólii, na požiadanie v rámci platného cenníka vám mäso zabalíme aj vákuovo. Objednávku zaplatíte v hotovosti priamo pri prevzatí.

Viac informácií nájdete tu.

 

Reštaurácie

Máte reštaurácu a chýba Vám spoľahlivý dodávateľ kvalitného hovädzieho mäsa? Sme tu pre Vás! Kontaktujte nás a my vám vypracujeme cenovú ponuku.

Záhorácké hovjadzí : Čerstvé chutné masíčko

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x